ZDROWIE

PORADY DLA CIEBIE


BARWY ZDROWIA - olej lniany to doskonały suplement diety.


Właściwości oleju lnianego.

My kobiety szukamy ciągle nowości żeby poprawić swoją urodę ale także dbamy o zdrowie i szukamy nowości, które w rzeczywistości wszystko jest na starych recepturach J płacimy zazwyczaj za markę a nie za zawartość opakowania. Czy warto?Otóż nie warto zacznijmy dostrzegać to co mamy wokół siebie przykład olej lniany to doskonały suplement diety :
Ma dużą zawartość Wit. E
Kwas omega-9
Kwas omega-6
Kwas omega-3
To kwasy zbawienne dla naszego organizmu dzięki nim będziemy zdrowi i piękniJKwasy te nie mogą być wytwarzane przez organizm człowieka i tym bardziej powinny być doceniane przez  nas samych. Autor : Kinga Fabisiewicz


PRAWDZIWY HIT:) FASOLKA SZPARAGOWA


Od dawna wiadomo, że to warzywo to jedno z najzdrwszych warzyw świata i jest nisko kaloryczne (15-30kcal/100g)
oraz jest świetnym żródłem witaminy A K C witamin z grupy B a także potasu żelaza oraz magnezu.
Zawiera sporo błonnika 3g/100g jest świetnym rozwiązaniem dla dbających o szczpłą sylwetkę:)
UWAGA!!!!!!!!!! Surowa fasolka zawiera w sobię trującą substancję ale gotowanie jej całkowicie neutralizuję jej toksyczność. Autor : Kinga Fabisiewicz.


Czy naprawdę warto jeść produkty light ???
Pamiętajmy że producenci odchudzają produkty w niezdrowy sposób tłuszcz zamieniają na sztuczne dodatki, zachowujące odpowiednie właściwości sensoryczne produktów one na pewno nie wpływają korzystnie na nasz organizm L
Im bardziej odchudzony produkt tym niższa będzie jego wartość odżywcza
Cukier w wyrobach light zastąpiony jest słodzikiem  (aspartam jest 200 razy słodszy niż cukier). Może wywoływać biegunkę oraz bóle brzucha.
Pamiętajmy, że przy spożywaniu samych produktów light narażamy się na niedobory Wit. A E i D( są one rozpuszczalne tylko w tłuszczach).
Tłuszcz oczywiście w odpowiednich ilościach jest nam niezbędny do życia pomaga przy wchłanianiu beta-karotenu i likopenu- substancji zapobiegających chorobom serca i nowotworom.
DOBRA RADA: Nie łącz napojów light z alkoholem bardzo obciąża wątrobę . 
Autor: Kinga Fabisiewicz.
Czy wiesz, że miód działa wzmacniająco na twój organizm Gdy jest zimno i szaro za oknem a Ty nie masz siły bierzesz witaminy na wzmocnienie i nic. Zasięgnij po herbatkę z miodem oczywiście nie za gorącą żeby ten cudowny eliksir nie stracił swoich świetnych właściwości . Działa także na serce układ pokarmowy oraz wątrobę. Nasze babcie stosowały miód jako lek wykrztuśny i przeciwzapalny w schorzeniach układu oddechowego. DOBRA RADA : Gdy masz problemy z wrzodami żołądka jak również wątroby stosuj miód on normalizuję ich pracę. Autor : Kinga Fabisiewicz
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza... Zapewniam, że czytam wszystkie i staram się odpowiedzieć na każdą wiadomość.
Jeśli obserwujesz, mojego bloga napisz mi o tym w komentarzu, na pewno odwiedzę Twojego bloga.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.