czwartek, 16 lutego 2017

TARGI BEAUTY MANIA - EVENT DLA MIŁOŚNICZEK PIĘKNA!

Targi BEAUTYmania to najnowsze wydarzenie dla wszystkich miłośniczek piękna. Już w pierwszy wakacyjny weekend 24 i 25 czerwca 2017 roku w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się pierwsza edycja eventu BEAUTYmania. Wydarzenie to jest adresowane do wszystkich kobiet, które podążają za trendami, śledzą nowinki kosmetyczne i kochają piękno.


Weekend z BEAUTYmania to dostęp do kosmetycznych nowości polskich i zagranicznych marek, trendy kosmetyczne i modowe, pokazy fryzur i makijażu, spotkania ze znanymi makijażystami, stylistami, blogerami i możliwość wygrania atrakcyjnych nagród. Dla wszystkich uczestników specjalne ceny na zakup kosmetyków. Każda kobieta przy zakupie karnetu/biletu otrzyma Beauty Upominek.

W strefie BEAUTYschool nauczysz się tricków makijażowych, porozmawiasz z ekspertami, uzyskasz darmowe porady i konsultacje. Na scenie BEAUTYmania nie zabraknie też prestiżowych konkursów, takich jak makijażu MAKE-UP SHOW 2017 czy stylizacji paznokci HYBRID SHOW.

BEAUTYmania to także świetna muzyka, pyszna kawa, beauty drinki i wakacyjny klimat. Zarezerwuj ten weekend na spotkanie z przyjaciółkami Zapraszam wszystkich moich czytelników do spotkania ze mną w dziale BLOGOSFERY. 

Dodatkowo dla czytelników bloga Avangarda Magazine kod rabatowy - BMB-U7TH, który udzieli 50% rabatu na zakup karnetów + BOXy gratis.


To wszystko i jeszcze więcej w dwa dni 24-25 czerwca, w jednym miejscu, dla Twojej wygody i komfortu. 
Dodatkowo portal Face&Look dla Klubowiczeek przygotował coś wyjątkowego - prezent przy zakupie karnetów w postaci F&L BOXów Beauty Mania - o wartości 50 zł, z pełnowartościowymi kosmetykami, eleganckimi okularami przeciwsłonecznymi i torebkową szczotką do włosów. Podając kod rabatowy BMB-U7TH DOSTANIECIE 50 % rabatu na zakup karnetów + BOX gratis. Serdecznie ZAPRASZAM i do zobaczenia na targach BEAUTYmania.

Box jest prezentem przy zakupie biletu/ karnetu. 

KARNET DO NABYCIA KUP BILET

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza... Zapewniam, że czytam wszystkie i staram się odpowiedzieć na każdą wiadomość.
Jeśli obserwujesz, mojego bloga napisz mi o tym w komentarzu, na pewno odwiedzę Twojego bloga.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.